Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24843
Stary 16.01.2012, 17:46
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Warto nie warto, różnic tak jak podszywacz napisał nie zauważysz, ale.... zawsze jest jakieś ale , przyszłościowo myśląc, dokładając nieduże pieniądze masz dużo bardziej przyszłościowe urządzenie.

Na allegro z dobrej promocji która była ostatnio jest kilka blu-ray'ów LG BD 660. Fajny sprzęt, dobrze działa.



No kopiec jako kopiec jest do zmroku ale o każdej godzinie dnia i nocy możesz wbić się na miejscówkę z widokiem na Kraków.

Zamykany jest sam "wzgórek"


jesteś pewien że na punkt widokowy ( tam gdzie jest ten głaz na górze i ta lupa ) można wejść o każdej porze dnia i nocy

Byłem tam 3 czy 4 lata temu i pamiętam że żeby wejść na górę, trzeba było przejść na dole przez jakieś drzwi, gdzie jakiś ochroniarz nawet siedział czy bileter.

Jestes w 100 % pewny ?
Odpowiedz cytując