Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1422
Stary 16.01.2012, 17:24
jarcze napisał(a):Wyświetl post
Właśnie: od kiedy będą bilety na Standard? Sam chcę się wybrać i za jednym zamachem załatwić karnet i LE.
U nas jest to chyba niemożliwe, system by zwariował
Odpowiedz cytując