Wyświetl pojedynczy post
jarcze
Senior Member
 
 
Od: 12.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1421
Stary 16.01.2012, 17:04
jaszczur90 napisał(a):Wyświetl post
Karnecik wznowiony.. owszem co chwile ( co jakieś 5-10 min ) przychodzi ktoś kupić karnecik. Szkoda tylko , że klub nie pomyślał o równoczesnej sprzedaży już na LE, bo grupka 5 osób przede mną w kolejce ( z Bielska Białej , patrząc po rejestracji auta ) kupowało karnety i nie byli zadowoleni, że znowu muszą przyjechać ponownie aby bilety kupić na Standard.
Właśnie: od kiedy będą bilety na Standard? Sam chcę się wybrać i za jednym zamachem załatwić karnet i LE.
Odpowiedz cytując