Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 16.01.2012, 16:54
za to ma tyle do roboty, a nie widać jak na razie żeby coś ruszyło... łamagi typu Jirsak, Jaliens, Kirm itp nadal będą "czarować" nas swoimi zagraniami... ja się pytam czy nie można ich gdzieś opchnąć za przysłowiową czapkę gruszek, albo pogonić w cholerę i w ich miejsce wstawić zdolnych polaków z rezerw? czyż nie to jest zadaniem dyrektora sportowego? pozbywać się słabych ogniw i na ich miejsce sprowadzić kogoś dobrego?
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 16.01.2012 o godz. 17:00.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!