Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53849
Stary 16.01.2012, 15:52
Markus napisał(a):Wyświetl post
Jirsak powinien odejść i zwolnić miejsce w kadrze lepszemu obcokrajowcowi. To też jest piłkarz stanowczo za słaby na Wisłę i jej potrzeby.
Podobnie Paljić i Kirm i ...co z tego. Transferów nie ma, teoretycznie być mogą, ale sygnały płynące od Stana sa coraz bardziej ku tezie że w tym okienku ich może nie być.

Pamiętajmy że to nie Melikson czy Garguła zabierają miejsce Jirsakowi tylko w systemie 4-3-3, przy dwóch def. pomocnikach z których jeden powinien być nieco bardziej kreatywny w ofensywie, miejsce Jirsakowi zajął Nunez. Obok Wilka (jako zmiennik może być jeszcze jakiś czas Sobolewski, a czasem w 11-tce podstawowej, ale jednak już bardziej jako zmiennik) potrzebujemy piłkarza lepszego tak od Nuneza, jak i od Jirsaka. Rzecz w tym że nie mamy.
Pytanie o Jirsaka to po pierwsze czy Nunez jest wyraźnie lepszy, moim zdaniem nie ! /bo to zbliżony poziom/ Po drugie niewiadomo czy Argentyńczyka wykupimy i najważniejsze , dla mnie Nunez powinien grać na LO, a nie jako def. pomocnik. Wychodzi więc na to że na dziś Jirsak nie ma konkurencji innej niż wspomniany Nunez, a ta jest jedynie (być może) tylko na 0,5 roku do wygaśnięcia umowy Gervasio z Wisłą.

Kadrę należy przewietrzyć, to bezsporne, ale zanim pozbędziemy się Jirsaka, Kirma i Paljicia należałoby znaleźć dla nich lepszych kopaczy (a przynajmniej powinna być taka wola), a po naszych transferowych mękach w tym okienku nie jest to takie pewne. Choć akurat transfery na trzy pozycje (Paljić, Jirsak, Kirm), uważam za niezbędne.
Ostatnio edytowane przez milosz : 16.01.2012 o godz. 16:22.
Odpowiedz cytując