Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53848
Stary 16.01.2012, 15:31
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
Kiedys pisałem,że Jirsak to dobry chłop na ławkę i to podtrzymuję.

Jirsak jest dobrym graczem... ale czy nie lepiej byłoby dawać szanse młodym zawodnikom... takim jak Uryga, Chrapek czy Czapa Może za rok, albo dwa będą prezentować wyższy poziom niż Czech.
Odpowiedz cytując