Teqcontroller napisał(a):

|
Kiedys pisałem,że Jirsak to dobry chłop na ławkę i to podtrzymuję.
|
Jirsak jest dobrym graczem... ale czy nie lepiej byłoby dawać szanse młodym zawodnikom...

takim jak Uryga, Chrapek czy Czapa

Może za rok, albo dwa będą prezentować wyższy poziom niż Czech.