Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1116
Stary 16.01.2012, 15:24
Najpierw Pisowcy ujadali miesiac po miesiacu ,gdzie jest raport z katastrofy,czemu go jeszcze nie opublikowali , na nic tlumaczenia ,że takie katastrofy nieraz sie wyjasnia kilka lat .Teraz jak juz jest raport i okazuje sie ,że cos sie nie zgadza ,to krytyka jest w druga strone ,że raport zawiera bledy byl na predce sporzadzany
Odpowiedz cytując