Najpierw Pisowcy ujadali miesiac po miesiacu ,gdzie jest raport z katastrofy,czemu go jeszcze nie opublikowali , na nic tlumaczenia ,że takie katastrofy nieraz sie wyjasnia kilka lat .Teraz jak juz jest raport i okazuje sie ,że cos sie nie zgadza ,to krytyka jest w druga strone ,że raport zawiera bledy byl na predce sporzadzany
