Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53845
Stary 16.01.2012, 14:47
http://www.transfermarkt.de/en/tomas...ler_34764.html

Jirsak bez szans

powiem tak nie będzie szkoda jeśli odejdzie z Wisły, ale będzie szkoda że wzmocnił naszego rywala w lidze
Odpowiedz cytując