syryls napisał(a):

|
Jirsak rozmawia po Polsku, jako jeden z nielicznych wytykał błędy Maaskantowi(krótka gra piłką), mając tym samym pomysł na grę, odbiera i porządkuje grę, dobry strzał z dystansu, brakuje mu chyba stabilności w pierwszym składzie, mam nadzieje że to się zmieni na wiosnę.
|
Nie przypominam sobie, żeby Jirsak wystawiał laurki poprzednim trenerom, którzy również bardzo szynko poznali się na jego ogromnym talencie.
Druga sprawa, wróć sobie do wielu poprzednich sprawozdań z treningów Maaskanta i poczytaj o nacisku, jaki kładł na przykład na grę "krótką piłką", a potem zabieraj głos. Większość z tego o czym piszesz to mity.
Gra Wisły po odejściu Roberta nie zmieniła się nawet o jotę... Jedyne nowe rzeczy to powrót Patryka, Maora i przede wszystkim osiągniecie przez Gargułę w końcu wyższej formy od całkowicie jej pozbawionych od początku sezony Małeckiego i Kirma.