Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53839
Stary 16.01.2012, 13:42
700 tys euro też bym tyle nie wydał, zresztą Czesi i Polacy podobnie wyceniają swoich zawodników na 2x. Ale jako przejściowy zawodnik pierwszego składu gra nieźle,
Odpowiedz cytując