Wyświetl pojedynczy post
Tasio1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53838
Stary 16.01.2012, 13:12
zgrybus napisał(a):Wyświetl post
Porównywanie Bruda do Jirsaka to niestety , ale obraza dla Czecha. Może nie jest super piłkarzem , ale pomagał nie raz. U niego jest taki plus że mimo nic czasem nie gra. Zachwyci nas tymi 2 - 3 meczami na runde i rozegra kilka meczy średnich co wymaga się od zmiennika. Dodatkowy plus - wywiady. Czasem wypowiada się jak prawdziwy Wiślak i jest to naprawdę duży plus u Niego. Brud hmm... kolega po za tym że jest Polakiem gra kichę . Może coś obroni , ale jak idzie na niego 2 rywali czy nawet jeden to boi się że straci i panikuję...
ale jaki jest koszt utrzymania Jirsaka Jaka pensja Ile zapłaciliśmy za niego Jak dla mnie jest członkiem szerokiej kadry Wisły podobnie jak Brud. Brud nie gra idealnie, ale zapewne ma znacznie mniejszą gaże niż Jirsak. Jako środkowego pomocnika prędzej wole wykup Nuneza. Brud jak dostanie tyle szans ci Jirsak to nabierze pewności siebie

syryls,
licząc wszystkie rozgrywki to zagrał od pierwszej minuty około 55-60 spotkań
Ostatnio edytowane przez Tasio1906 : 16.01.2012 o godz. 13:20.
Czy wygrywasz Czy nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim WISŁA i na dobre i na złe!!!!!
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Nam potrzeba równowagi pomiędzy różnymi typami gracze, muszą być tacy od zapieprzania, tacy od grania, kilku młodych kilku doświadczonych. kilku z Polski kilku z zagranicy.

Odpowiedz cytując