Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53833
Stary 16.01.2012, 12:46
tylko że jak nie przedłużymy Jirsaka to pewnie pójdzie do Śląska W. dostanie szanse, większy kredyt zaufania i będzie grał regularnie i wtedy każdy na forum będzie narzekał czemu go nie podpisaliśmy...
Odpowiedz cytując