Wyświetl pojedynczy post
zgrybus
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Dobczyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53832
Stary 16.01.2012, 12:40
Tasio1906 napisał(a):Wyświetl post
dziwne, że talentu nie pokazał u kilku kolejnych trenerów. Moim zdaniem to ten sam poziom co Brud i Mączyński. Jedyna róźnica to koszty związane z występowaniem Tomasa w koszulce Wisły.
Porównywanie Bruda do Jirsaka to niestety , ale obraza dla Czecha. Może nie jest super piłkarzem , ale pomagał nie raz. U niego jest taki plus że mimo nic czasem nie gra. Zachwyci nas tymi 2 - 3 meczami na runde i rozegra kilka meczy średnich co wymaga się od zmiennika. Dodatkowy plus - wywiady. Czasem wypowiada się jak prawdziwy Wiślak i jest to naprawdę duży plus u Niego. Brud hmm... kolega po za tym że jest Polakiem gra kichę . Może coś obroni , ale jak idzie na niego 2 rywali czy nawet jeden to boi się że straci i panikuję...
"Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
Odpowiedz cytując