syryls napisał(a):

|
A dla mnie nie, Jirsakowi brakuje pewnego miejsca w składzie, ma talent, ale jest tylko zmiennikiem więc kij z tego daru.
|
dziwne, że talentu nie pokazał u kilku kolejnych trenerów. Moim zdaniem to ten sam poziom co Brud i Mączyński. Jedyna róźnica to koszty związane z występowaniem Tomasa w koszulce Wisły.