Wyświetl pojedynczy post
lakota22
Junior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53828
Stary 16.01.2012, 12:10
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
jest słabszy
Jirsak przynajmniej raz na kilka meczy coś zagra
Mączyński nie prezentował w Górniku kompletnie nic
i skończcie pisać o dawaniu szans, szansę to się ma na treningu i albo się coś potrafi, albo nie
Brud w meczach co go widziałem to grał na Alibi, a w ME to taki typowy rozpierdalator, przerwać, kopnąć, do najbliższego, tyle
JrQ- Kompletne nic, czyli tyle co Jirsak w Wiśle. Uwierz bo oglądam każdy Ekstraklasy, i według mnie Mączyński to ta sama półka co Jirsak. Tylko że Czech kosztował ok. 700 tys. euro
Odpowiedz cytując