mitmichael napisał(a):

Jeśli ta cena nie jest wymysłem PS, to rzeczywiście nasza liga jest tylko i wyłącznie smutna. Ruch nie ma szczególnie pieniędzy, więc im gotówka jest po prostu potrzebna, a mimo wszystko taki cyrk.
Jak Wisła ma sprowadzać polskie gwiazdy, jak tych się po prostu nie da wyciągnąć z innej drużyny. Bo bądźmy poważni, takiej kwoty to on nie jest na pewno wart...
PS. Nie to, żebym Piecha nazywał gwiazdą
