Wyświetl pojedynczy post
kha1
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Czeladź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12093
Stary 16.01.2012, 12:10
mitmichael napisał(a):Wyświetl post

Jeszcze cos jednego z "PS" (haha Piecha Ruch wycenil na 8mln zlotych):
http://www.przegladsportowy.pl/Pilka...379,3,381.html
Jeśli ta cena nie jest wymysłem PS, to rzeczywiście nasza liga jest tylko i wyłącznie smutna. Ruch nie ma szczególnie pieniędzy, więc im gotówka jest po prostu potrzebna, a mimo wszystko taki cyrk.

Jak Wisła ma sprowadzać polskie gwiazdy, jak tych się po prostu nie da wyciągnąć z innej drużyny. Bo bądźmy poważni, takiej kwoty to on nie jest na pewno wart...

PS. Nie to, żebym Piecha nazywał gwiazdą
Powód: PS
Ostatnio edytowane przez kha1 : 16.01.2012 o godz. 12:10.
Odpowiedz cytując