|
redaktor Kuzniar w WSI24 też rano przeszedł samego siebie. W rozmowie z inną redaktorką tej stacji -z miną mędrca udowadniał że to że nie ma głosu Błasika nic nie zmienia bo w raporcie Millera i tak nie pisze że jego obecność miala wpływ na katastrofę. Po tym - ku mojemy zdumieniu- redaktorka wyciąga cześć raportu i czyta Kuźniarowi że wg.komisji Millera załoga była pod pośrednia presją dowódcy obecnego w kabinie i czytającego wysokości (zresztą prawidłowe). Na to skonfundowany Kuźniar próbował sie przebić ze swoją wizją świata że przecież Edzio Klich powiedzial że to nie ma znaczenia bo i tak po katastrofie Blasik leżał w kokpicie.
Szkoda że dociekliwa dziennikarka nie spytała Kuźniara skad tą wiedze ma Klich czy widział zdjęcie, bo sam twierdzil że tak mu Rosjanie powiedzieli i czy fakt że ofiara np.wypadku samochodowego nie zapieta pasami często leży poza samochodem świadczy że jechała na dachu? No ale na tak wnikliwą rozmowę nie liczyłem
Ostatnio edytowane przez Arapaho : 16.01.2012 o godz. 11:20.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
|