Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 16.01.2012, 04:04
Dokladnie. Dawanie komus szansy tylko ze wzgledu na wiek (to akurat Bruda juz nie dotyczy), pochodzenie czy przynaleznosc (bo to wychowanek) mija sie calkowicie z celem. Mlody zawodnik powinien grac zawsze wtedy kiedy... na to zasluguje. I to jest normalna praktyka. U nas, gdzie o szkoleniu nikt nie slyszal, wielu uwaza ze jak nie gra Brud to znaczy ze blokuje sie go. I ze trzeba dac mu 50 tysiecy szans. Bzdura. W Legii, tej Legii chwalonej za mlodziez, tez Ci co niezasluza to nie graja. Lukasik, Kosecki czy Gorski to murawy nie wachaja za duzo. Wolski, Borysiuk czy Zyro tak, ale na to zasluguja. Nie wiekiem, a gra.
Sprawa jest jasna, u nas (powtorze to po raz tysieczny) szkolenia nie ma, wiec zdecydowana wiekszosc graczy wyciagnietych z ME to beda takie "zapchajdziury". Ot, zeby liczebnie kadra sie zgadzala. Naszym probleme nie jest to czy takim jak Brud daje sie, czy nie szanse. Bo to nie zmieni nic. Brud grajac nie bedzie nigdy pilkarzem na druzyne ktora walczy o cos, Wisla z "Brudami" nigdy nie bedzie klubem walczacym o cos. Nasz problem lezy glebiej. Chcemy narzekac ze nikt nie daje szansy naszej zdolnej mlodziezy? To pierw ja miejmy. A ze jej nie mamy? Zazalenia do B. Cupiala, osoby ktora nie zrobila nic w kierunku szkolenia przez 15 lat. I potem gadanie ze na futbolu to tylko grajac w LM mozna zarobic. Ha, no to panie nie zarobisz, bo nie robisz nic by do tej LM sie dostac.