Wyświetl pojedynczy post
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#939
Stary 15.01.2012, 23:54
noff napisał(a):Wyświetl post
Panowie, sorry, że dopisuję się w kwestii organizacyjnej a nie merytorycznej, ale naprawdę temat tego wątku brzmi lamersko. MMA czyli Pudzian..., to tak jakby napisać: Liga Mistrzów czyli Dinamo Zagreb i inni.
nawet Dinama tu nie obrażaj to jak LM czyli Podbeskidzie i inni(z całym szacunkiem do nich )
Odpowiedz cytując