noff napisał(a):

|
Panowie, sorry, że dopisuję się w kwestii organizacyjnej a nie merytorycznej, ale naprawdę temat tego wątku brzmi lamersko. MMA czyli Pudzian..., to tak jakby napisać: Liga Mistrzów czyli Dinamo Zagreb i inni.
|
nawet Dinama tu nie obrażaj to jak LM czyli Podbeskidzie i inni(z całym szacunkiem do nich

)