Wyświetl pojedynczy post
Lacrima
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4565
Stary 15.01.2012, 21:46
Boruc napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanko, kiedy gramy pierwszy sparing (z Helsinborg?)?
Po niezwykle długich i trudnych poszukiwaniach udało mi się znaleźć dla ciebie tę informację. Proszę:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/rozgry...owe_2011_2012/
Odpowiedz cytując