Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24838
Stary 15.01.2012, 21:01
Jago napisał(a):Wyświetl post
Jakbyś szedł koło 21 lub 22 godz, kiedy się zbierają to możesz za 10zł kupić baardzo duży bukiet
no tak, jak im towar nie schodzi to mogą opuścić. Dzięki !

I jeszcze dwa pytania tak na przyszłość ;-) :

Kopiec Kościuszki do której jest czynny ( nie ma chyba żadnych ograniczeń, tj. że w weekendy zamknięty itd ? )
Wawel - również to samo pytanie, o której zamykają

Dzięki !




Kopiec czynny od 9;00 do zmroku, czyli ok. 16. To już wiem, jakbyście mogli tytlko z Wawelem mi odpisac.
thx
Ostatnio edytowane przez labtec : 15.01.2012 o godz. 21:05.
Odpowiedz cytując