Jago napisał(a):

Jakbyś szedł koło 21 lub 22 godz, kiedy się zbierają to możesz za 10zł kupić baardzo duży bukiet
|
no tak, jak im towar nie schodzi to mogą opuścić. Dzięki !
I jeszcze dwa pytania tak na przyszłość ;-) :
Kopiec Kościuszki do której jest czynny ( nie ma chyba żadnych ograniczeń, tj. że w weekendy zamknięty itd ? )
Wawel - również to samo pytanie, o której zamykają
Dzięki !
Kopiec czynny od 9;00 do zmroku, czyli ok. 16. To już wiem, jakbyście mogli tytlko z Wawelem mi odpisac.
thx