Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Jago
Member
Od: 08.2008
Offline
#
24837
15.01.2012, 21:00
Jakbyś szedł koło 21 lub 22 godz, kiedy się zbierają to możesz za 10zł kupić baardzo duży bukiet
"
Bo najważniejsze chęć istnienia, spokojne dni i spełnione marzenia..."
Jago
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jago
Znajdź inne posty napisane przez Jago