wroobel88 napisał(a):

|
W przejściu koło dworca poniżej 10zł kupisz, nawet nie takie całkiem małe.
|
@Marcin_fan - gdyby się nie szykowała to bym nie pytał 2 dni wcześniej ;-)
@wroobel88 - tylko że w przejściu koło dworca mogę kupić ' z ulicy ' , więc nie wiem czy jak będę o danej godzinie tam, to czy jeszcze będą je sprzedawać.
Bo tam chyba sprzedają tak trochę ' na lewo ' ?
A mi chodzi o pewny punkt, gdzie kupię w okolicach rynku i na nim.
Po ile mają kwiaciarki obok Mariackiego, nie wiecie ?