Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4559
Stary 15.01.2012, 17:52
Jak zobaczyłem nagłówek o piorunie to mi się czarne wizje włączyły w głowie, przez te kilka sekund przefrunęło przez mózg tysiąc myśli łącznie z rokiem 58' i tragedią MU. Dobrze że nic się nie stało.

Nie mogę się doczekać pierwszego sparingu. Nudno bez tej naszej piłki. szkoda tylko, że w tym roku zarząd zafundował nam tak dramatycznie słabych przeciwników. Nie mówię tylko o tej przerwie, ale też o letniej. Do tej pory, za ery TF, mieliśmy 1-2 przeciwników z wyższej półki, ewentualnie zbliżonych do nas, teraz nie wygląda to dobrze.



Odpowiedz cytując