barton 1906 napisał(a):

|
Dziś kupowałem karnety na G3 i pani w okienku powiedziała że praktycznie cały czas jest ruch w strefie. Myślę że bedzie dobrze i pęknie przynajmniej 12-15tys.
|
przypomiam, że na poprzednią rundę poszło 7 tysięcy, wiec obawiam się że 12-15 jest chyba mało prawdopodobne
licze nawet na 10 tysięcy, ale obyś miał racje
