Wyświetl pojedynczy post
mc-money
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1420
Stary 15.01.2012, 17:07
barton 1906 napisał(a):Wyświetl post
Dziś kupowałem karnety na G3 i pani w okienku powiedziała że praktycznie cały czas jest ruch w strefie. Myślę że bedzie dobrze i pęknie przynajmniej 12-15tys.
przypomiam, że na poprzednią rundę poszło 7 tysięcy, wiec obawiam się że 12-15 jest chyba mało prawdopodobne

licze nawet na 10 tysięcy, ale obyś miał racje
Odpowiedz cytując