krowczax napisał(a):

|
Panowie, przyznam szczerze, że trochę boję się o przyszłość Naszego Klubu, a szczególnie tą najbliższą. Codziennie mogę wyczytać newsy, że taki a taki zespół Ekstraklasy się zbroi, a u nas... ani widu ani słychu jakichkolwiek transferów..
|
Kluby się zbroją ? ke ?
Ok - Polonia Warszawa kupiła dwóch solidnych grajków
OK - Śląsk pozyskał dwóch grajków , jednak na papierze CV mają gorsze niż 3/4 zawodników naszej kadry
Legia pozyskała tylko młodego ghańczyka bez klubu
Ruch nikogo
Lech nikogo
Widzew nikogo , a niżej juz nie ma sensu patrzec
działań klubu nie rozlicza się na podstawie ilości 'newsów' na portalach internetowych .
Zresztą czysto teoretycznie - możemy pozyskać w tej chwili zaledwie jednego zawodnika z zagranicy , tym bardziej mnie nie dziwi że Valckx ma spory ból głowy kogo zakontraktować. Biorąc pierwszego lepszego średniej klasy obrońcę , blokujemy drogę lepszym zawodnikom którzy mają w tej chwilli kilka opcji wyboru i potrzebują czasu do namysłu . Wątpię także , że Valckx zakłada że uda mu się na pewno wytransferować któregos z obcokrajowców z klubu , mając na uwadze ryzyko że nie zgłosimy któregos z graczy do ligi i tracimy w ten sposób niepotrzebne pieniądze na pensję (niemałą ) dla tego zawodnika . To sa straty finansowe z których będzie bezpośrednio rozliczany .
Pewnie że najlepiej mieć skompletowaną kadrę przed pierwszym obozem , ale jak pokazały przykłady poprzednich okienek , warto poczekac na piłkarzy klasy Pareiko , Meliksona czy Bitona trochę dłużej niz byśmy chcieli .