Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53821
Stary 15.01.2012, 16:54
krowczax napisał(a):Wyświetl post
Panowie, przyznam szczerze, że trochę boję się o przyszłość Naszego Klubu, a szczególnie tą najbliższą. Codziennie mogę wyczytać newsy, że taki a taki zespół Ekstraklasy się zbroi, a u nas... ani widu ani słychu jakichkolwiek transferów. Rozumiem, może cały czas poszukujemy odpowiednich grajków, tyle że taki lewy obrońca przydał by się jak najszybciej, aby jednak zgrać się trochę z resztą drużyny. Z całym szacunkiem, ale Paljic i Diaz prezentują w miarę solidny poziom tylko na ligowych przeciętniaków, a nie chcę (jak i pewnie Wy, drodzi Bracia Kibice), dostawać palpitacji serca kiedy ich stroną przeprowadza akcje Lech, Legia czy Polonia. Mam nadzieję, że trener Moskal poukłada jakoś Wisełkę, bo według mnie, ta drużyna jednak powinna spisywać się o wiele, wiele lepiej.

Pozrawiam.
Spokojnie. Ten skład powinien awansować do pucharów. Latem odejdzie kilku zawodników, o ile Stan zostanie to sądzę, że z wolnego transferu znajdzie lepszych następców. Nie ma co ściągać piłkarzy słabych, poprzeczka jest postawiona wysoko. To muszą być wzmocnienia pierwszego składu.

Jest trzon drużyny na przyszły sezon: Pareiko, Jovanović, Melikson, Genkov, Małecki, Wilk. Do tego dochodzą Ci, którzy mają szansę stać się naszą parą stoperów na dłuższy czas Bunoza i Czekaj. A także miejmy nadzieję wracający do wysokiej dyspozycji Boguski i Garguła. Można też liczyć na solidną grę Ilieva i Kirma. Jeżeli Iliev zacznie grać bardziej zespołowo to też będzie ważnym elementem drużyny. Jeżeli kogoś ściągać to zawodników na podobnym lub lepszym poziomie. Powinniśmy mieć w kadrze 20 zawodników na równym porządnym poziomie i 5 zawodników utalentowanych młodych.
Odpowiedz cytując