|
Panowie, przyznam szczerze, że trochę boję się o przyszłość Naszego Klubu, a szczególnie tą najbliższą. Codziennie mogę wyczytać newsy, że taki a taki zespół Ekstraklasy się zbroi, a u nas... ani widu ani słychu jakichkolwiek transferów. Rozumiem, może cały czas poszukujemy odpowiednich grajków, tyle że taki lewy obrońca przydał by się jak najszybciej, aby jednak zgrać się trochę z resztą drużyny. Z całym szacunkiem, ale Paljic i Diaz prezentują w miarę solidny poziom tylko na ligowych przeciętniaków, a nie chcę (jak i pewnie Wy, drodzi Bracia Kibice), dostawać palpitacji serca kiedy ich stroną przeprowadza akcje Lech, Legia czy Polonia. Mam nadzieję, że trener Moskal poukłada jakoś Wisełkę, bo według mnie, ta drużyna jednak powinna spisywać się o wiele, wiele lepiej.
Pozrawiam.
|