Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
skejton
Junior Member
Od: 05.2011
Skąd: Ośw
Offline
#
16030
15.01.2012, 15:55
DS: Widze Rafał nabrałeś masy !
RB: duzo trenuje !
"Wiemy też, że można robić coś znacznie gorszego od biernego trwania w niemyśleniu. Tym czymś jest pustosłowie."
skejton
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do skejton
Znajdź inne posty napisane przez skejton