Dariook napisał(a):

|
Chciałbym ci dać szansę...
|
Szanse to sobie daj, samemu sobie, pisząc choć jeden merytoryczny post bez obrażania innych, zamiast pustych wypocin z których nic nie wynika, bo pracujesz na ignora od kolejnego użytkownika, pracujesz, oj pracujesz...
...inny użytkownik napisał do Dariooka:Szczerze przyznaje też sie uśmiałem
.
________
Lysy napisał(a):

|
bo Wisłą wymaga wzmocnień praktycznie na każdej pozycji. No może środkowy ofensywny pomocnik jest mocno obsadzony (Melikson, GArguła) .
|
No jak będziemy równać do Meliksona to na każdej pozycji potrzebujemy wzmocnień. Nie przesadzajmy, 2 lub 3 transfery i kilka przedłużeń kontraktów i robimy realny krok do przodu, pytanie czy będą transfery i które kontrakty będą przedłużone pozostaje niestety otwarte.
________
Cóż, wiem że nie mamy żadnych szans w rywalizacji z PSV
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html, ale to jednak boli, cóż taki nasz los piłkarskiego zaścianka. I jeszcze jedno ważne info. o Lukasie Guedesie
, "Za kilka miesięcy powinien otrzymać polski paszport. Już deklarował, że chce występować w biało-czerwonych barwach."