Nierealne.
Niemam na myśli tutaj aspektu finansowego. Stilić jest juz w Polsce kilka lat więc domyśla się jak by to się skonczyło i napewno blędu Dolhy by nie popełnił.
Karherop napisał(a):

|
Pewnie , możem zatrudnić jeszcze jednego obcokrajowca ( bez zwolnienia kontraktu z innym ) i zatrudnijmy sobie kolejnego zagranicznego bramkarza . 3 zagraniczych bramkarzy na ławce ? po cholerę ?
|
A co to a różnica?
Ten trzeci zapewne nawet na treningach grzeje ławe
