Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12089
Stary 15.01.2012, 14:04
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Priorytetem na dzień dzisiejszy nie powinien być Nunez, Biton lecz Semir Stilic, bo można pozyskać dobrego chłopaka za bezcen... Przydałby się nam do stałych fragmentów gry, bo wychodzą u nas miernie.
Kontrakt na poziomie 350 tys. euro + 500 tys. euro za podpisanie kontraktu + klauzula 2,5 mln euro za transfer do lepszej ligi byłoby dobrym posunięciem. gdyż takiego zawodnika nam brakuje, pomoc Maor-Stilic-Mały/Iliev byłaby zabójcza, do tego dołożyć Brożka i ... <zakochany>
Dlaczego nie
Nierealne.
Niemam na myśli tutaj aspektu finansowego. Stilić jest juz w Polsce kilka lat więc domyśla się jak by to się skonczyło i napewno blędu Dolhy by nie popełnił.


Karherop napisał(a):Wyświetl post
Pewnie , możem zatrudnić jeszcze jednego obcokrajowca ( bez zwolnienia kontraktu z innym ) i zatrudnijmy sobie kolejnego zagranicznego bramkarza . 3 zagraniczych bramkarzy na ławce ? po cholerę ?
A co to a różnica?
Ten trzeci zapewne nawet na treningach grzeje ławe
Ostatnio edytowane przez Dariook : 15.01.2012 o godz. 14:17.
Odpowiedz cytując