Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53817
Stary 15.01.2012, 14:01
Romuald napisał(a):Wyświetl post
A zauważyłeś ile bramek straciliśmy w LE ? i jakie to były bramki? wez zobacz sobie chociażby na youtube bramki tracone z Odense w domu z Twente i z Fulham na wyjazdach .Z taką lewą stroną obrony jak obecnie nie mamy czego szukać w meczu ze Standardem bo trudno oczekiwać ,że Diaz na lewej obronie lub Paljic obrońca z musu powstrzymają Standard.
Zobacz sobie także bramki w LE jakie strzeliliśmy Większość to indywidualne akcje Bitona gdzie przejmuję piłkę na 30 metrze i sam sobie wypracowuje sytuacje. A gdzie składne akcje? I wyobraź sobie, że wszystko wskazuje na to, że pozbędziemy się go w najbliższym lecie. Więc obaj macie racje, bo Wisłą wymaga wzmocnień praktycznie na każdej pozycji. No może środkowy ofensywny pomocnik jest mocno obsadzony (Melikson, GArguła) .
Odpowiedz cytując