Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 15.01.2012, 04:20
Wiesz, ale to taki progres bardziej "lechowy" (dosc ograniczony). Tj. teraz jestesmy, za rok moze nas nie byc, a za lat 5 niekoniecznie bedziemy czesciej bywac niz bywamy teraz.
Ja bym wolal bardziej progres... "legijny". Tj. teraz jestesmy, za rok moze nas nie byc, a za lat 5 mozemy bywac czesciej niz bywamy teraz (szkolenie... baza... Wiadomo, u nas nikt o tym chyba nie slyszal...)
Odpowiedz cytując