Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
12084
15.01.2012, 00:24
anthony09
napisał(a):
Priorytetem na dzień dzisiejszy nie powinien być Nunez, Biton lecz Semir Stilic, bo można pozyskać dobrego chłopaka za bezcen... Przydałby się nam do stałych fragmentów gry, bo wychodzą u nas miernie.
Kontrakt na poziomie 350 tys. euro + 500 tys. euro za podpisanie kontraktu + klauzula 2,5 mln euro za transfer do lepszej ligi byłoby dobrym posunięciem. gdyż takiego zawodnika nam brakuje, pomoc Maor-Stilic-Mały/Iliev byłaby zabójcza, do tego dołożyć Brożka i ... <zakochany>
Dlaczego nie
Gdyby przyszedł do nas byłbym bardzo zadowolony jednak są małe szanse na to. Najpewniej pójdzie do ligi niemieckiej, czy innej ligi lepszej od naszej. Tutaj mamy nikłe szanse.
kacpaw91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kacpaw91
Znajdź inne posty napisane przez kacpaw91