Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1414
Stary 14.01.2012, 23:40
Na pewno nie rezerwowałby całego sektora i to nie VIP-owskiego.
Po prostu E22 i E23 przenoszą się na drugą stronę , tak jak już ktoś pisał wolna sprzedaż pokaże, w jakim miejscu jesteśmy . Sądzę,że karnety pójdą słabo , bo Wisła praktycznie nie gra już o mistrza , szykuje się nam wiosna 07'.
Nie mamy jeszcze takiego potencjału jak w inne kluby w Anglii czy Niemczech,ale wszystko przed nami .
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując