Na Grzegórzeckiej, Balickiej, i Nowym Placu na Kazimierzu w niedziele najlepiej od 6 rano chodzić bo wtedy można jakieś rodzynki kupić od pijaczków. Ostatnio byłem pod halą to od pijaczka kupiłem garść monet z 18w. za 50zł które sprzedałem za 600zł w pierwszym lepszym antykwariacie
