Wyświetl pojedynczy post
Puchatek
Member
 
 
Od: 12.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24824
Stary 14.01.2012, 23:26
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś wie czy w Krakowie odbywają się regularnie jakieś targi staroci
Czy może pod halą targową w każdy weekend coś znajdę też?


A jak ktoś ma młynek do pieprzu na sprzedaż to walić na priv

Na Grzegórzeckiej, Balickiej, i Nowym Placu na Kazimierzu w niedziele najlepiej od 6 rano chodzić bo wtedy można jakieś rodzynki kupić od pijaczków. Ostatnio byłem pod halą to od pijaczka kupiłem garść monet z 18w. za 50zł które sprzedałem za 600zł w pierwszym lepszym antykwariacie
W nas wiara siła i natchnienie! Szeregi rosną nasze wciąż! Niesiemy Polsce odrodzenie! My, nowe pokolenie!
Odpowiedz cytując