Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53813
Stary 14.01.2012, 21:29
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Markus żałuje że jest nas naprawdę niewielu na tym forum co to ogarniają ...

To się uśmiałem Wiesz - Markus to Markus. Trzeba mu przyznać z sensem pisze i potrafi uargumentować. Ale Ty... naczelny ogarniacz
Odpowiedz cytując