Dariook napisał(a):

|
Markus żałuje że jest nas naprawdę niewielu na tym forum co to ogarniają ...
|
Dariook, to dlaczego narzekasz, że nie wydajemy 3-4 mln euro, których jeszcze nie mamy (pieniądze z UEFY dostaje się po zakończeniu sezonu)? Sądzę, że w związku z sukcesem w pucharach musieliśmy wypłacić premię dla zawodników, a tego chyba nie wypłacamy po zakończeniu sezonu.
Być może kasa rzeczywiście jest oszczędzana na transfer Bitona, czy Nuneza. Tego nie wiemy. Fakt faktem, że pieniądze z UEFY dostaniemy po zakończeniu sezonu. Jeżeli w następnym okienku nie wydamy miliona euro to wtedy można się oburzać. Na razie się wstrzymajmy. Basałaj ma rację, że aktualnie jesteśmy blisko zera (bo nie możemy teraz wydawać pieniędzy, które dostaniemy za pół roku).