TSW Fanatyk napisał(a):

Ja bardzo lubię soundtracki.
Rocky to pełna klasyka - szczególnie z 4 części. Youtube wskaże Ci drogę.
Ścieżka dźwiękowa z Twierdzy, Top Gun, Gladiatora (ale te pompatyczne).
Ale osobiście najlepiej robi mi się wszystko przy Rise Against - nie ma znaczenia jaka płyta. Zwyczajnie kocham ten zespół, cokolwiek nagrają to jest dobre.