mlody_ale_wierny napisał(a):

|
Chodzi ktoś na basen na Wisłę? Chodzi mi o to czy sie przywalają do spodenek, czy można na luziku w nich śmigać.
|
musisz mieć slipy. z tego materialu specjalnego - laikra ? leicra ?
Nie możesz mieć szortów ani spodenek do pływania. tylko obcisłe, przylegające do dupy majty.
to samo w koronie