Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24822
Stary 14.01.2012, 18:30
mlody_ale_wierny napisał(a):Wyświetl post
Chodzi ktoś na basen na Wisłę? Chodzi mi o to czy sie przywalają do spodenek, czy można na luziku w nich śmigać.
Chodziłem tam przez 2 semestry na wf z uczelni i pamiętam że były osoby w spodenkach i sie goście nie pluli o to ale do prywatnych osób może na to zwrócona uwaga..
Odpowiedz cytując