mlody_ale_wierny napisał(a):

|
Chodzi ktoś na basen na Wisłę? Chodzi mi o to czy sie przywalają do spodenek, czy można na luziku w nich śmigać.
|
Chodziłem tam przez 2 semestry na wf z uczelni i pamiętam że były osoby w spodenkach i sie goście nie pluli o to ale do prywatnych osób może na to zwrócona uwaga..