Blaszczu16 napisał(a):

|
Według teko artykułu na głównej wislakrakow.com, to na Tchite jest chętny zespół ze Zjednoczonych Emiratów. Z całym szacunkiem dla naszych rywali, no ale lepiej to nie mogliśmy trafić. Nie dość, że Standard jest w zasięgu Białej Gwiazdy to jeszcze się rozsprzedaje. Przyszedł do nich jakiś Islandczyk tylko.
|
Redakcja TWSD pomyliła Al-Shabab Dubaj z Al-Szabab Rijad
Pierwszy to faktycznie klub z ZEA, a drugi to Saudyjski klub, gdzie trenerem jest były piłkarz Standardu Liege, Michel Preud'homme.
10.01.2012
Cytat:
Saudyjski klub Al-Shabab złożył ofertę kupna napastnika Standardu Liege - Mohameda Tchité. Proponowana przez Saudyjczyków kwota jest dla włodarzy belgijskiego klubu niesatysfakcjonująca.
Trenrem Al-Shabab jest były piłkarz oraz trener Standardu - Michel Preud'homme.
|
sssl.wislalive.pl
Standard chce go sprzedać za 2,5 mln euro, ale pierwsza oferta saudyjczyków była o 1 mln euro za niska, więc ją odrzucono. Ponowili ofertę i się okaże ile dadzą.
Ja bym jeszcze nie twierdził, że się rozsprzedaje. Zajrzyj na sssl.wislalive.pl i pocztaj newsy

Faktycznie nie sfinalizowali jeszcze transferów ale z niektórymi zawodnikami są na prawdę blisko.
Cytat:
Rywal Wisły Kraków w 1/16 finału Ligi Europy rozgromił na własnym stadionie Germinal Beerschot 6:1 w pierwszym spotkaniu rundy rewanżowej Jupiler Pro League.
Standard Liege - Germinal Beerschot 6:1 (3:0)
32' [1 - 0] Y. Buyens
36' [2 - 0] G.M. Bia
43' [3 - 0] Y. Buyens
56' [3 - 1] S. MacDonald
62' [4 - 1] G.B. Cyriac
75' [5 - 1] I. Gonzalez
79' [6 - 1]M. Batshuayi
Standard Liege: Bolat - Goreux, Kanu, Pocognoli, Martins, Buyens, Seijas (80' Gershon), Vainqueur, Batshuayi, Cyriac (74' Gonzalez), Bia (67' Mpoku).
|
wislalive.pl