Wyświetl pojedynczy post
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 14.01.2012, 18:01
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Według teko artykułu na głównej wislakrakow.com, to na Tchite jest chętny zespół ze Zjednoczonych Emiratów. Z całym szacunkiem dla naszych rywali, no ale lepiej to nie mogliśmy trafić. Nie dość, że Standard jest w zasięgu Białej Gwiazdy to jeszcze się rozsprzedaje. Przyszedł do nich jakiś Islandczyk tylko.
Redakcja TWSD pomyliła Al-Shabab Dubaj z Al-Szabab Rijad

Pierwszy to faktycznie klub z ZEA, a drugi to Saudyjski klub, gdzie trenerem jest były piłkarz Standardu Liege, Michel Preud'homme.

10.01.2012
Cytat:
Saudyjski klub Al-Shabab złożył ofertę kupna napastnika Standardu Liege - Mohameda Tchité. Proponowana przez Saudyjczyków kwota jest dla włodarzy belgijskiego klubu niesatysfakcjonująca.

Trenrem Al-Shabab jest były piłkarz oraz trener Standardu - Michel Preud'homme.
sssl.wislalive.pl
Standard chce go sprzedać za 2,5 mln euro, ale pierwsza oferta saudyjczyków była o 1 mln euro za niska, więc ją odrzucono. Ponowili ofertę i się okaże ile dadzą.
Ja bym jeszcze nie twierdził, że się rozsprzedaje. Zajrzyj na sssl.wislalive.pl i pocztaj newsy Faktycznie nie sfinalizowali jeszcze transferów ale z niektórymi zawodnikami są na prawdę blisko.

Cytat:
Rywal Wisły Kraków w 1/16 finału Ligi Europy rozgromił na własnym stadionie Germinal Beerschot 6:1 w pierwszym spotkaniu rundy rewanżowej Jupiler Pro League.

Standard Liege - Germinal Beerschot 6:1 (3:0)

32' [1 - 0] Y. Buyens
36' [2 - 0] G.M. Bia
43' [3 - 0] Y. Buyens
56' [3 - 1] S. MacDonald
62' [4 - 1] G.B. Cyriac
75' [5 - 1] I. Gonzalez
79' [6 - 1]M. Batshuayi

Standard Liege: Bolat - Goreux, Kanu, Pocognoli, Martins, Buyens, Seijas (80' Gershon), Vainqueur, Batshuayi, Cyriac (74' Gonzalez), Bia (67' Mpoku).
wislalive.pl
Ostatnio edytowane przez PvD : 14.01.2012 o godz. 20:02.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując