Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 14.01.2012, 17:33
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Najpewniej jest już posprzątane więc Valckx robi dobrą minę do złej gry, umniejszając stratę.
Przypominam że Cleber senior w pewnym sensie obraził się na Wisłę więc myślę że to on naciska młodego do odejścia a że PSV - zna Marcelo więc to naturalne że akurat ten klub
Ja myślę że naciska, ale z zupełnie innych powodów. Każdy rodzic na jego miejscu zrobiłby to samo.

Czy wy ludzie jesteście normalni? U nas jebie się temat szkolenia z góry na dół i wy się dziwicie, że chłopak mogąc szkolić się w PSV najprawdopodobniej to je wybierze? Że wybierze profesjonalne boiska sztuczne i trawiaste pod okiem specjalistów zamiast ganiania po naszym kartoflisku szkoleniowym?

Czego nie rozumiecie?

I co niby Valcxx ma z tym zrobić?



P.S. Stan najpewniej niedługo odejdzie i zobaczymy wtedy te zajebiste transfery, jakie nam następca przeprowadzi. Za półdarmo, oczywiście.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.01.2012 o godz. 17:39.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!