1q2 napisał(a):

Najpewniej jest już posprzątane więc Valckx robi dobrą minę do złej gry, umniejszając stratę.
Przypominam że Cleber senior w pewnym sensie obraził się na Wisłę więc myślę że to on naciska młodego do odejścia a że PSV - zna Marcelo więc to naturalne że akurat ten klub
|
Ja myślę że naciska, ale z zupełnie innych powodów. Każdy rodzic na jego miejscu zrobiłby to samo.
Czy wy ludzie jesteście normalni? U nas jebie się temat szkolenia z góry na dół i wy się dziwicie, że chłopak mogąc szkolić się w PSV najprawdopodobniej to je wybierze? Że wybierze profesjonalne boiska sztuczne i trawiaste pod okiem specjalistów zamiast ganiania po naszym kartoflisku szkoleniowym?
Czego nie rozumiecie?
I co niby Valcxx ma z tym zrobić?
P.S. Stan najpewniej niedługo odejdzie i zobaczymy wtedy te zajebiste transfery, jakie nam następca przeprowadzi. Za półdarmo, oczywiście.