Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 14.01.2012, 17:24
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
Niewiadomo czy ktoś chce skłócić kibiców ale wiadomo że V z taką polityką raczej na długo nie zawita w Wiśle.Cleber jest legendą i z szacunku do jego osoby Wisła powinna dać szanse Lucasowi bo po stracie Marcelo tylko Lucas jest w stanie zastąpić Clebera na boisku i przy okazji może wygryźć kogoś z duetu Lamey Jaliens.A V powinien zachować sie honorowo i jak najszybciej podać sie do dymisji bo zamiast pomagać to tylko szkodzi.Ostatnia nadzieja w Moskalu że wybije V pomysł sprzedaży Lucasa i wytłumaczy jemu w ogóle kim był i jest Cleber dla Wisły i kim jest Lucas .W Miejsce M Moskal ciekawe kto latem za V Bednarz?
Jose, mam kilka pytań, na które liczę, że odpowiesz:
1. Jaką szansę Wisła ma aktualnie dać Lucasowi?
2. Od kiedy Lucas jest obrońcą?
3. Z jakich powodów Stan miałby się podać do dymisji?
4. Jak mamy sprzedać zawodnika, z którym nie mamy kontraktu?
5. Czy Bednarz był lepszym dyrektorem sportowym od Stana?

Według tego co piszesz to powinniśmy do klubu sprowadzić Bartosza Iwana i Grzegorza Kmiecika.