|
Przejrzałem zawodników, którym kończą się kontrakty i jeżeli chcemy pozyskać jakiegoś polskiego piłkarza to chyba musimy zacząć na poważnie przeglądać niższe ligi w poszukiwaniu drugiego Błaszczykowskiego. O ile drugiego bramkarza, czy kilku obrońców moglibyśmy pozyskać ciekawych to im dalej w pole tym co raz gorzej, najczęściej są to młodzi "podobno z talentem", piłkarze zbliżający się do emerytury, chcący pograć jeszcze w topowych ligach, bądź szukający dawnej formy.
Pawełek - Celeban, Wojtkowiak, Głowacki, Sznaucner (Pawelec) - Zahorski, Dudka, Trałka, Kosowski - Grzelczak, Jeleń
Kilku młodych: Marciniak, Makuszewski, Rakowski, Dąbrowski, Drewniak, Teodorczyk, A. Papikyan
|