JrQ- napisał(a):

Ja tam postrzegam nasz awans bardziej w kategorii "udało się" na mega farcie niż jako rzeczywiście jakiś większy proges. Postęp oczywiście jest, nie ogromny, ale jest, po prostu zagraliśmy w pucharach na swoim poziomie, pokonaliśmy leszczy i szczęście dopisało to się udało grać dalej w LE.
.
|
progres był i przestańcie mówić o jakiś leszczach nie umniejszajmy swoich sukcesów i znajmy swoje miejsce w szyku problemem jest że za duże mamy straty w lidze i znowu niepewność co do ciągłości polityki bo Ci od "Jaliensow i Lameyów" nie wytrzymali ciśnienia i słabszego okresu . Moim zdanie progres jest i powinno się dalej kontynuować obecna politykę czyli np. 2-3 wzmocnienia już teraz
2 razy pokonalismy Liteks, po razie Apoel Odense Twente Fulham i nie piszcie o rezerwach bo ich rezerwy i tak są 3 razy droższe niż nasz pierwszy skład