Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53801
Stary 14.01.2012, 15:57
Markus napisał(a):Wyświetl post
Gramy na trzech frontach. Mamy do odrobienia straty w lidze. Mamy świetne losowanie w pucharach i szansę na niesamowity wynik. Mamy wreszcie gotowy cały stadion do zapełnienia. Wreszcie mamy też duże pieniądze pozyskane z europejskich pucharów - rzędu 3-4 mln euro - nie ujęte wcześniej w budżecie.

I w takim momencie nie robimy nic.

Zatrudniamy trenerów najtańszych z możliwych, nie mających żadnych wymagań kadrowych. Bez doświadczenia i osiągnięć. Deklarujemy, że nie potrzebujemy transferów choć już runda jesienna dobitnie udowodniła, że ta kadra jest dalece niewystarczająca do gry na 3 frontach. Powtarzamy najgorsze błędy z przeszłości.

To jest nienormalne, absurdalne i nieprofesjonalne. W profesjonalnych klubach na propozycję takiego zachowania pukaliby się w głowę.

Nie wierzę, by Valcks nagle oszalał. Raczej dostał odgórną decyzję, że Cupiał woli skonsumować doraźny zysk z pucharów niż przeznaczyć go na wsparcie drużyny. Dla Cupiała bowiem zawsze jakikolwiek sukces oznacza powód do stagnacji lub robienia kroku wstecz, nigdy do przodu. Tak było również w wielu poprzednich sezonach. Bo nie wierzę też, że Basałaj zaprojektował budżet z 16 milionową "dziurą" ( w złotówkach).

Na razie wiślacka góra znów zdaje się pracować nad strzeleniem sobie spektakularnego samobója. W tym też jesteśmy mistrzami, nie tylko na boisku i w kontekście Jopa.
a bo to pierwszy raz?
wrzodów dostaniesz albo zawału

więc proponuję wrzucić na luz
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując