Markus napisał(a):

|
Nie wierzę, by Valcks nagle oszalał. Raczej dostał odgórną decyzję, że Cupiał woli skonsumować doraźny zysk z pucharów niż przeznaczyć go na wsparcie drużyny.
|
I to jest meritum sprawy, jesteśmy na plusie finansowym w kontekście transferów i LE, a nasz klub potrzebuje inwestycji, tak w kontekście europejskich pucharów jak i ligi polskiej, ale do nich trzeba przekonać bossa co jak widać nie jest proste. Jednak postawa Stana i K.Moskala w tej kwestii, ta oficjalna, nie posuwa sprawy we właściwym kierunku.