Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53800
Stary 14.01.2012, 15:47
Markus napisał(a):Wyświetl post
Nie wierzę, by Valcks nagle oszalał. Raczej dostał odgórną decyzję, że Cupiał woli skonsumować doraźny zysk z pucharów niż przeznaczyć go na wsparcie drużyny.
I to jest meritum sprawy, jesteśmy na plusie finansowym w kontekście transferów i LE, a nasz klub potrzebuje inwestycji, tak w kontekście europejskich pucharów jak i ligi polskiej, ale do nich trzeba przekonać bossa co jak widać nie jest proste. Jednak postawa Stana i K.Moskala w tej kwestii, ta oficjalna, nie posuwa sprawy we właściwym kierunku.
Ostatnio edytowane przez milosz : 14.01.2012 o godz. 15:54.
Odpowiedz cytując