|
Według teko artykułu na głównej wislakrakow.com, to na Tchite jest chętny zespół ze Zjednoczonych Emiratów. Z całym szacunkiem dla naszych rywali, no ale lepiej to nie mogliśmy trafić. Nie dość, że Standard jest w zasięgu Białej Gwiazdy to jeszcze się rozsprzedaje. Przyszedł do nich jakiś Islandczyk tylko.
|