Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 14.01.2012, 14:46
Może po porażce z APOELem obniżyli V nowy kontrakt więc teraz V się odwdzięcza niema jak to strzał w kolano.Teraz tylko pozostaje czekać co Moskal zdecyduje w nim ostatrnia nadzieja.Aczkolwiek będzie chyba próbował zawalczyć o Lucasa.Na pocieszenie może na drugim zgrupowaniu zawita Lucas dostając wilczy bilet o ile przed drugim zgrupowaniem wyjaśni się jego sytuacja.O ile Moskal może zawita na dłużej to raczej V szybciej wróci do Hollandi.