|
Może po porażce z APOELem obniżyli V nowy kontrakt więc teraz V się odwdzięcza niema jak to strzał w kolano.Teraz tylko pozostaje czekać co Moskal zdecyduje w nim ostatrnia nadzieja.Aczkolwiek będzie chyba próbował zawalczyć o Lucasa.Na pocieszenie może na drugim zgrupowaniu zawita Lucas dostając wilczy bilet o ile przed drugim zgrupowaniem wyjaśni się jego sytuacja.O ile Moskal może zawita na dłużej to raczej V szybciej wróci do Hollandi.
|